صنایع شیمیایی (Chemicals)

ما به شرکت‌های صنایع شیمیایی کمک می‌کنیم با استفاده از هوش مصنوعی و تحلیل پیشرفته، رشد پایدار و برتری عملیاتی خلق نمایند.

.

نیروهای بزرگی در حال شکل‌دهی به صنایع شیمیایی، و در نتیجه معادلۀ موفقیت در بازار‌های این صنایع هستند. در پاسخ به کاهش رشد اقتصاد جهانی، تغییرات قیمت انرژی، و حرکت اقتصاد جهانی به سمت شرق، بازیگران جدید صنایع شیمیایی باید ظرفیت‌های جدیدی ایجاد نموده و شرکت‌های بزرگ باید ارزش پیشنهادی خود را بهبود بخشند. در کنار این‌ها، بازیگران این صنعت باید به بازار‌های جدید نفوذ کرده و کسب‌و‌کار خود را توسعه دهند.

.

تجربۀ ما در این صنعت سبب تمایز ما در حل مسائل مشتریان و کمک به آن‌ها در استفاده از فرصت‌های جدید شده است.

.

بخش صنایع شیمیایی ما شامل شبکه‌ای از متخصصان و خبرگان است که بطور پیوسته در پروژه‌های این صنعت در حال کار هستند.

ما چه کار می‌کنیم

ما به بیشتر شرکت‌های بزرگ در صنایع شیمیایی، و همچنین سازمان‌های متوسط، استارت‌آپ‌ها، و شرکت‌های خصوصی پیشرو خدمات ارائهمی کنیم . ما در مورد فرصت‌ها و چالش‌های صنعت شیمیایی، و تفاوت آن‌ها در هر منطقه، دیدگاه‌های جهانی داریم. ما در مسائلی در سراسر زنجیرۀ ارزش، شامل استراتژی‌های شرکتی و عملیاتی، سازماندهی، مدیریت پس از ادغام، رشد، نوآوری، مدیریت عملکرد، و تمام جنبه‌های بهبود عملیاتی مشاورۀ استراتژیک ارائه می‌دهیم.

ما تجربیات خود در زمینه‌های عملیاتی را با تجربیات خود در مباحث زیر ترکیب کرده‌ایم:

  • مواد شیمیایی غیرارگانیک مانند آلکن‌ها، مواد معطر، و کلر قلیایی
  • پلیمر‌ها شامل ترموپلاستیک‌ها، الاستومرها و الیاف مصنوعی
  • مواد شیمیایی تخصصی شامل ترکیبات دارویی و غذایی، مواد شیمیایی الکترونیک، مواد شمیایی تصفیۀ آب، چسب‌ها و مواد آب‌بندی
  • مواد پیچیده مانند کامپوزیت‌ها و سرامیک‌ها
  • مواد اولیۀ کشاورزی مانند سموم، بارورکننده‌ها و بذر‌ها، و در کنار آن‌ها محصولاتی دیگر در تمام زنجیرۀ ارزش کشاورزی
  • سیمان

.

تحقیق و ایجاد بینش

تیم متخصصان و محققان ما به منابع زیادی از جمله پیش‌بینی‌های دقیق بازار گرفته، تا اطلاعات موجود برای هر مادۀ شیمیایی، دسترسی دارند. ما همچنین روی ایجاد ابزار‌های منحصربه‌فرد که در ایجاد بینش‌های تخصصی و مناسب به مشتریان کمک می‌کند، سرمایه‌گذاری می‌کنیم. برای مثال:

  • بخشی از ابزار‌های تخصصی مانند Innomatics که عملکرد نوآوری‌های مشتریان را نسبت به رقبا بررسی می‌کند، و M&S Metrics که عملکرد بازاریابی و فروش را هدفگذاری می‌نماید.
  • Periscope، یکی از ابزار‌های متعددی است که ما در کمک به مشتری برای افزایش سوددهی استفاده می‌کنیم. این ابزار برای قیمت‌گذاری بهتر استفاده می‌شود.
  • داده‌های اختصاصی ما از بخش‌های مختلف شامل؛ اطلاعات بروز در مورد محصولات و بازار‌ها در بخش‌های مختلف صنایع شیمیایی، از صنایع شیمیایی ارگانیک گرفته تا بازار‌های کوچک صنعت سرامیک است.

 

.

حوزه های خدمت رسانی:

.

فهرست