کشاورزی

کمک به شرکت‌های بخش کشاورزی ، به منظور تداوم در جهانی با تغییرات سریع فناوری

ما تغییرات مهم را شتابدهی کرده و برای شرکت‌های بخش کشاورزی ، با استفاده از تحلیل پیشرفته، کسب اطلاعات از مشتریان و تخصص بالا در این حوزه، و با کمک در بهینه‌سازی سوددهی، شناسایی و همراهی با ترند‌های روز در این زمینه و آمادگی برای تغییرات در سیاست‌ها، بهبود و رشد را به ارمغان می‌آوریم.

توسعۀ کشاورزی و امنیت غذایی

ما با استفاده از تفکر نوآورانه، تخصص در حوزه‌های مختلف، شناخت بالا از محیط کسب‌و‌کار‌های خصوصی، و تحلیل پیشرفته به سیستم‌های کشاورزی کمک می‌کنیم.

خدمات حوزه دیجیتال

ما دانش و تخصص خود در زمینۀ کشاورزی را با صد ها توسعه‌دهنده، مهندس، داده پژوه و محقق ترکیب می‌کنیم.

سرمایه گذاری

ما دانش بروز متخصصانمان در زمینۀ سرمایه‌گذاری را با دانش بازار کشاورزی و ابزار‌های منحصربه‌فرد ترکیب کرده تا به مشتریان خود، با تنوع نیا‌ز‌هایشان کمک کنیم.

بازاریابی و فروش

رسیدن به برتری تجاری با استفاده از استراتژی ورود به بازار، بهینه‌سازی قیمت‌گذاری، و فروش

عملیات

ما به مشتریان کمک می‌کنیم بازدهی و نوآوری خود را برای افزایش کیفیت محصولات در آینده بهبود بخشند.

سازماندهی

ما به شرکت‌های فعال در زمینۀ کشاورزی کمک می‌کنیم بهبودهای لازم برای آمادگی قبل از تغییرات ترندها، تغییرات عمده در فناوری دیجیتال و تقاضای مشتریان را اعمال کنند.

استراتژی

ما به شرکت‌های کشاورزی کمک می‌کنیم در آیندۀ نامعلوم ناشی از تغییرات بازار محصولات، تغییرات اقلیمی، و رشد ابزار‌های دیجیتال، تداوم داشته باشند.

تحول در کسب و کار کشاورزی

ما از طریق ترکیب ابزار‌ها و روش‌های منحصربه‌فرد و دانش بی‌نظیر در زمینۀ صنعت و فعالیت‌های موجود در آن، تغییراتی پایدار برای مشتریان خود ایجاد می‌کنیم.

2021 - Hoda Consulting Group. All Rights Reserved ©