صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز طبیعی

 

 

 

ما به مشتریان کمک می‌کنیم از تامین منابع، بازاریابی عمده، خرده‌فروشی، انتقال، پخش و ذخیره‌سازی گاز طبیعی و گاز مایع بیشترین میزان ارزش افزوده را ایجاد کنند.

صنعت گاز طبیعی چالش‌های پیچیده‌ای را، از ارزیابی قدرت استراتژی‌های غیرعادی گاز در آمریکای شمالی گرفته تا ارزیابی تاثیر قیمت‌گذاری گاز طبیعی مایع در تقاضا در آسیا تجربه می‌کند.

به منظور دوام در شرایط عدم قطعیت بازار، شرکت‌ها به دیدگاهی جهانی در دینامیک کسب‌و‌کار‌ها، توان تحلیلی در ارزیابی و وزن‌دهی به استراتژی‌ها، و انعطاف‌پذیری به منظور پاسخگویی به تغییرات در تامین‌کنندگان، تقاضا، شرایط قانونی، و رفتار رقبا نیاز دارند.

مثال‌هایی از تاثیر خدمات مشاوره مدیریت در این حوزه

صنعت مشاوره مدیریت به شرکت‌های پیشروی نفت و گاز، تولید نیرو، اپراتورهای لوله، شرکت‌های فروش عمده و پخش، تجار، و خریداران صنعتی خدمات ارائه می‌کنند. مشاوران به مشتریان کمک می‌کنیم در مورد فرصت‌ها و ریسک‌ها اطلاعات به دست آورده، استراتژی خود را با شرایط بازار وفق داده، دارایی‌ها و پورتفوهای همکاری خود را ارزیابی نموده، قوانین خود را مشخص کرده، به ظرفیت‌های پیشرفتۀ دیجیتال و تحلیلی دست یافته، توانمندسازی نموده، منابع انسانی را مدیریت کرده، و به برتری در عملیات دست یابند.

شرکت انرژی به دنبال فرصت‌های بین‌المللی در زمینۀ گاز

کار با یک شرکت در زمینۀ انرژی که به دنبال فرصت‌های بین‌المللی در زمینۀ گاز طبیعی بود، با تحلیل بازار، مدلسازی سناریوها، ایجاد یک مدل کسب‌و‌کار یکپارچه، و ایجاد یک استراتژی برای ورود به بازار و کسب 300 میلیون یورو در خلق ارزش افزوده.

جایگیری در بازاریابی گاز طبیعی مایع و مالکیت ترمینال

کمک به یک تولید‌کنندۀ گاز در جایگیری در بازاریابی گاز طبیعی مایع و مالکیت ترمینال، به منظور متنوع‌سازی منابع گاز تا 20 درصد و بهبود شرایط مذاکره با تامین‌کنندگان

ایجاد روش ارزیابی ریسک

پشتیبانی از یک پخش‌کنندۀ گاز در ایجاد یک روش ارزیابی ریسک، به منظور اختصاص سرمایه در پورتفویی متشکل از بیش از 500 پروژه، که 15 تا 20 درصد آن‌ها با توجه به احتمال ریسک در بخش ایمنی از اولویت سرمایه‌گذاری کنار رفتند.

2021 - Hoda Consulting Group. All Rights Reserved ©