پوشاک و مد

تخصص بالا و ارتباط ما به شرکت‌های بخش پوشاک و مد کمک می‌کند تا در صنعتی با تغییرات گسترده و امکان پیش‌بینی پایین، تغییرات موثرایجاد کنند.

ترکیب تغییرات سریع در بخش‌های مختلف، و فناوری‌های جدیدی که می‌توانند اقتصاد جهانی را دچار تحول نمایند سبب ارتباط بیشتر در صنعت پوشاک و مد شده‌اند. داشتن مدل کسب‌و‌کاری پایدار و نوآور در این شرایط بیش از پیش مهم است.

خدمات مشاوره مدیریت در حوزه پوشاک و مد

تیم جهانی مشاوران مدیریتی، شامل مدیران قبلی محصول، فروش، و عملیات، از شرکت‌های بزرگ صنعت پوشاک و مد هستند.

در 5 سال گذشته، خدمات مشاوره مدیریت، تخصص خود را در بیش از 1000 پروژه در این صنعت ارائه کرده‌. مشتریان خدمات مشاوره مدیریت  شامل گسترۀ وسیعی از شرکت‌های متوسط تا رهبران بازار، و از تولیدکنندگان و برند‌ها تا خرده‌فروشان کوچک و بزرگ می‌شود.

ما چه کار می‌کنیم

ما در مورد گسترۀ وسیعی از فعالیت‌ها در زنجیرۀ ارزش، مانند بینش مشتری، ارزش پیشنهادی، استراتژی شرکت، ایجاد محصول، زنجیرۀ ارزش، کانال‌های ارتباط و فروش، و فروشگاه‌ها به مشتریانمان مشاوره می‌دهیم. خدمات ما شامل موارد زیر می‌شود:

استراتژی دیجیتال

ما برای  مشتریان، استراتژی‌های دیجیتال را، با برگزاری کلاس‌هایی در مورد راه‌حل‌ها و ابزار‌هایمان، که کمک می‌کند تا مشتریان ارزش را شناخته، و نقشۀ مسیری را برای تغییر دیجیتال طراحی و اجرا کنند، ایجاد می‌کنیم.

رشد بین‌المللی

ما با استفاده از ارزیابی اولیۀ بازار، ایجاد و انتخاب ارزش پیشنهادی، ایجاد برنامۀ دقیق ورود به بازار، و طراحی سازمان منطقه‌ای برای هر برند، به آن‌ها در ارزیابی امکان رشد بین‌المللی کمک می‌کنیم. شبکۀ وسیع متخصصان ما با ابزار‌های طراحی شده توسط ما، مانند FashionScope، که میزان رشد مد در یک منطقه یا شهر را بررسی می‌کند، و یا Periscope Insight Solutions، که با استفاده از روش‌های کمی و کیفی برای مشتری بینش تولید می‌کند، استفاده می‌نمایند.

قیمت‌گذاری و تبلیغات

دیدگاه ما در قیمت‌گذاری بر پایۀ تجربیات وسیع ما در این بخش و تحلیل‌های چندباره‌ای است که در این حوزه انجام داده‌ایم. یک مثال از چگونگی کار ما استفاده از ابزار  PeriScope Advisor است که برای راهنمایی به شرکت‌های مد در زمینۀ قیمت‌گذاری، پیش‌بینی، تبلیغات و انبارداری ایجاد شده است.

سرعت

ما کمک می‌کنیم فرایند ایجاد محصول کوتاه‌تر شده و با استفاده از جدول زمانی تولید محصولات باعث می‌شویم شرکت‌ها کالای خود را متناسب با فصل‌های پرفروش تولید کنند. این موضوع سبب ساده‌تر شدن فرایند و شفاف شدن نقش‌ها و مسئولیت‌ها در سازمان می شود. با استفاده از دیجیتال‌سازی فرایند‌ها و تحلیل اطلاعات مشتری، مطمئن می‌شویم که نحوۀ چینش و ارائۀ محصول با توجه به اصل مشتری- محوری باشد.

زنجیرۀ تامین چندکاناله

ما برای ایجاد ظرفیت‌های مربوط به زنجیرۀ تامین در بهبود تمامی بخش‌های این زنجیره به مشتریان کمک می‌کنیم. این موضوع شامل آمادگی در کانال‌های مختلف، شفاف‌سازی انبارداری، بازطراحی روند حرکت محصول از تامین کنندگان به خریداران، پیش‌بینی تقاضا، و مدیریت سفارشات می‌شود. همکاری ما با شرکت‌های برتر در زمینۀ فناوری اطلاعات سبب بهینه‌سازی و شتاب‌دهی فرایند‌های شرکت مشتری، از برنامه‌ریزی پخش گرفته تا مدیریت بهتر هزینه‌ها و انبار می‌شود.

تأمین منابع

ما از دیدگاه چندمرحله‌ای- از ارزیابی تا اجرا- استفاده کرده تا به مشتریان کمک کنیم تصمیمات بهتری در تامین منابع گرفته، کارایی کلی خود را بهبود بخشیده، همکاری‌های استراتژیک با شرکت‌های دیگر داشته، و در فرایند‌های خود پایداری را نهادینه کنند. به این منظور ما با شبکۀ بزرگی از تامین‌کنندگان بین‌المللی، شرکت‌های طراحی پیشرو، و مرکز ظرفیت‌های خود در آچن، که بر روی تولیدات نساجی تمرکز دارد، ارتباط برقرار می‌کنیم.

بازطراحی ساختار

ما با ایجاد استراتژی‌های مناسب شروع کرده، سپس اهداف عملیاتی، تجاری و غیرمالی شرکت برای عملکرد را تنظیم می‌کنیم. سپس با استفاده از ابزار‌ها و نرم افزار های مخصوص خود میزان تقاضا را مدل نماییم.

مدیریت بعد از ادغام

در مرحلۀ بعد از ادغام، ما به مشتریان کمک می‌کنیم هم‌افزایی‌های مختلف را شناسایی نموده، ظرفیت‌سازی کرده، فرهنگ جدید سازمانی ایجاد نموده، و این ادغام‌ها را ساده‌سازی کنیم. با نگاه به ایجاد ارزش به عنوان اصلی‌ترین هدف، ما با توجه به نیاز‌های مشتری، برنامه‌های ادغام‌ها را ایجاد، ارزیابی و هماهنگ‌سازی کرده تا میزان مشکلات در طول مسیر بعد از ادغام کاهش یابد.

2021 - Hoda Consulting Group. All Rights Reserved ©