تجهیزات ساخت و تولید

Image

ما با شرکت‌ها در زمینۀ تجهیزات ساخت و تولید، به منظور بهبود متمایز و پایدار عملکرد ، همکاری می‌کنیم.

صنعت تجهیزات ساخت و تولید بسیار متنوع و دارای بخش‌های زیاد است، و بسیاری از مشتریان  آن چالش‌های مشابهی دارند. آن‌ها معمولا در بازار کم‌حجم‌تر B2B فعالیت کرده اما تاثیراتی جهانی در صنعت دارند. در عین حال که آن‌ها بازار‌های با رشد بالا در جهان را هدف قرار داده، با موج جدیدی از رقابت در کشور‌های نوظهور مواجه بوده، و به منظور هماهنگی با تغییرات تقاضا در دنیا به یک مدل کسب‌و‌کار منعطف‌تر نیاز دارند.

مثال‌هایی از تاثیر خدمات مشاوره مدیریت در حوزه تجهیزات ساخت و تولید

  • خدمات مشاوره مدیریت  به یک شرکت جهانی در زمینۀ تجهیزات کمک کرد با بهینه‌سازی محصولات و فرایند‌های نصب خود هزینه‌های کل محصول را 20 درصد کاهش دهد.
  • خدمات مشاوره مدیریت ، در ایجاد یک پلتفرم دارای چند ‌برند و استراتژی چندمرحله‌ای، به یک تولیدکنندۀ تجهیزات لوازم به کار رفته در ساخت اتوبان‌ها، کمک کرد. این موضوع سبب رشد درآمد ناخالص به میزان 7 درصد شد.
  • خدمات  مشاوره مدیریتی به یک شرکت پیشرو که در زمینۀ تولید محصولات سفارشی و پیچیده کار می‌کرد به منظور کاهش پیچیدگی پروژه‌ها، بهبود رقابت‌پذیری در هزینه‌ها و کاهش 30 درصدی زمان توسعۀ محصول، کمک کرد.
  • خدمات مشاوره مدیریت  باعث ایجاد یک ستاد کنترل زنجیرۀ ارزش به منظور ایجاد یک زنجیرۀ ارزش کارا و سریع، به عنوان یک مزیت رقابتی در صنعت آسانسورشد. این موضوع سبب کاهش 50 درصدی پروژه های ناتمام شد.
  • خدمات مشاوره مدیریت به یک بنگاه فعال در زمینۀ تجهیزات کشاورزی کمک کرد، ظرفیت‌ها و سیستم‌های فناوری اطلاعات را برای اجرای پایدار این سیستم ایجاد کند. این موضوع سبب بهبود قیمت‌گذاری استراتژیک و معاملاتی شده، و به میزان 3 درصد بر روی قیمت‌گذاری تاثیر داشت.
  • خدمات مشاوره مدیریت  به یک تولیدکنندۀ تجهیزات پیشروی جهانی کمک کردتا استراتژی رشد در بازار‌های ثانویه و قطعات تجهیزات را ایجاد کند. این استراتژی، بازار‌های بالغ و در حال توسعه را پوشش داد.
2021 - Hoda Consulting Group. All Rights Reserved ©